HomeМакедонијаОбвинителите треба срамот да ги изеде.За 2 % доверба седат во фотељи...

Обвинителите треба срамот да ги изеде.За 2 % доверба седат во фотељи и бројат илјадници евра плата

Published on

Обвинителите живеат и работат комотно ,а имаат само 2% доверба.изјави денес Премиерот Христијан Мицкоски

Според Мицкоски, обвинителите треба срамот да ги изеде

Надеж дека неправдите нема да се вратат има, и оваа шанса нема да се пропушти порачува Мицкоски.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владата поради топлото време денес донесе препораки за ослободување од работа на неколку категории граѓани и забрана за физичка активност на отворено

Владата на денешната седница поради топлото време денес донесе препораки за ослободување од работа...

Што итно треба да се направи ако телото прегрее на високите температури

Неколку основни правила кои можат да спасат и живот  треба да се знаат кога...

ВМРО ДПМНЕ: Ако Филипче имаше морал тој во политиката немаше да се врати

Венко Филпче, претседателот на СДСМ, е човек без морал бидејки ако го имаше тој...