HomeМакедонијаМилошоски: СДСМ не може да заштити никого. Одговорноста е пред врата

Милошоски: СДСМ не може да заштити никого. Одговорноста е пред врата

Published on

СДСМ како партија не може да заштити никого,а, одговорноста за сите што направиле криминал и други незаконити активности е пред врата,порача пратеникот Антонио Милошоски од ВМРО ДПМНЕ за ТВ 21.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицковски и Орбан договориле специјална  соработка помегу Македнија и Унгарија. СДСМ прашува Која е улогата на Груевски во кредитот

Христијан Мицковски и Виктор Орбан оговориле специјална  соработка помегу Македонија и Унгарија на  повеке...

Министерството за здравство ќе прогласи мораториум за некои специјализации,а најдобрите пет студенти од медицинските факултети ќе бидат вработени веднаш

Мораториум на Докторските специјализации најави денес министерот за здравство Арбен Таравари. Причините за ова се...

ВМРО ДПМНЕ :  Филипче останува во политиката за да се аболира од криминалот

Венко Филипче, новиот претседател на СДСМ и денес беше актуелен за ВМРО ДПМНЕ. Тие...