HomeРегионБиХ: Маж извршил самоубиство пронајдени мртви жена и две деца

БиХ: Маж извршил самоубиство пронајдени мртви жена и две деца

Published on

Во Тузла, БИХ, синоќа маж извршил самоубиство скокајќи од зграда. Во неговиот стан подоцна полицијата пронашла мртви три лица – жена и две деца, јавуваат медиумите во оваа земја.

Се претпоставува дека мажот најпрво ги усмртил жената и двете деца, а потоа извршил самоубиство.

На теренот излегле припадници на Министерството за внатрешни работи и службите на Итна помош откако човекот извршил самоубиство, а потоа во станот од каде го извршил делото, биле пронајдени и безживотните тела. На местото излегол и државен обвинител.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицковски и Орбан договориле специјална  соработка помегу Македнија и Унгарија. СДСМ прашува Која е улогата на Груевски во кредитот

Христијан Мицковски и Виктор Орбан оговориле специјална  соработка помегу Македонија и Унгарија на  повеке...

Министерството за здравство ќе прогласи мораториум за некои специјализации,а најдобрите пет студенти од медицинските факултети ќе бидат вработени веднаш

Мораториум на Докторските специјализации најави денес министерот за здравство Арбен Таравари. Причините за ова се...

ВМРО ДПМНЕ :  Филипче останува во политиката за да се аболира од криминалот

Венко Филипче, новиот претседател на СДСМ и денес беше актуелен за ВМРО ДПМНЕ. Тие...