HomeШтипНема ден без хулигански потпис во Штип

Нема ден без хулигански потпис во Штип

Published on

Нема ден без хулигански потпис во Штип. Синоќа на нив забава им бешe,  колку градската фонтана е отпорна на нивните бесмислени лудиории. Доставените слики од гледач на Тв Стар покажуваат дека ништо во градот не може да помине а да не го допре хулиганската нарав.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицковски и Орбан договориле специјална  соработка помегу Македнија и Унгарија. СДСМ прашува Која е улогата на Груевски во кредитот

Христијан Мицковски и Виктор Орбан оговориле специјална  соработка помегу Македонија и Унгарија на  повеке...

Министерството за здравство ќе прогласи мораториум за некои специјализации,а најдобрите пет студенти од медицинските факултети ќе бидат вработени веднаш

Мораториум на Докторските специјализации најави денес министерот за здравство Арбен Таравари. Причините за ова се...

ВМРО ДПМНЕ :  Филипче останува во политиката за да се аболира од криминалот

Венко Филипче, новиот претседател на СДСМ и денес беше актуелен за ВМРО ДПМНЕ. Тие...