HomeШтипНов паркинг фраер во Штип

Нов паркинг фраер во Штип

Published on

Нов паркинг фраер се појави во Штип кој редовно за паркинг го користи тротоарот кај познатите кули во Штип. Сообраќајниот безобразлук продолжува, а гледачите на Тв Стар во коментар прашуваат: Зарем толкава може да биде голема несовесноста?

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски пред парламентот наидовме на опљачкана држава и кримал на секаде

Наследивме опљачкана држава и кримаинал на секаде околу нас но за 30 дена од...

Угледниот професор Бранимир Јовановиќ алармира : за камати годишно плакаме повеке отколку за пензии и социјална помош

Постојат два загрижувачки индикатори поврзани со ребалансот на Буџетот за 2024 година што новата...

СДСМ повторно  поставува прашања за имотот на Јанушев и Тошковски

СДСМ  денес повторно поставува прашања за имото на Игор Јнаушев и Панче Тошковски. Првиот...