HomeМакедонијаПендаровски беше курир на Заев и “љубави“ на Борисов, потенцираа денес од...

Пендаровски беше курир на Заев и “љубави“ на Борисов, потенцираа денес од ВМРО ДПМНЕ. За Силјанивска пензионерiте се Мапет шоу, изјавија од СДСМ

Published on

Стево Пендаровски не толку одамна беше беше курир на Заев и “љубави“ на Борисов, потенцираа денес од ВМРО ДПМНЕ на прес конференција.

За претседателскиот кандидат на ВМРО ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова, пензионерите се дел од Мапет шоу, што е непримерно и неприфатливо однесување, рекоа од СДСМ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски пред парламентот наидовме на опљачкана држава и кримал на секаде

Наследивме опљачкана држава и кримаинал на секаде околу нас но за 30 дена од...

Угледниот професор Бранимир Јовановиќ алармира : за камати годишно плакаме повеке отколку за пензии и социјална помош

Постојат два загрижувачки индикатори поврзани со ребалансот на Буџетот за 2024 година што новата...

СДСМ повторно  поставува прашања за имотот на Јанушев и Тошковски

СДСМ  денес повторно поставува прашања за имото на Игор Јнаушев и Панче Тошковски. Првиот...