HomeМакедонијаСВР: Пријава против перверзниот наставник од Лозово

СВР: Пријава против перверзниот наставник од Лозово

Published on

На 11.03.2024 во ОВР Свети Николе е примено писмено известување од директор на Основно општинско училиште во Лозово. Според пријавеното, наставник во училиштето на социјалната мрежа фејсбук имал споделено  фотографија со несоодветна компромитирачка содржина. Полициски службеници постапиле по пријавата и за настанот е известен ОЈО Свети Николе.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со едукација за рециклажа, децата од Вера Циривири Трена го одбележаа Денот на планетата земја

Со едукација за рециклажа, децата од д.г. Вера Циривири Трена го одбележаа Денот на...

Добра идеја, тим и јасен план се потребни за успешна реализација на стартап бизнис,

На годинешната Недела на претприемништвото професори од универзитетот Гоце Делчев во Штип и од...

Јорданов работи без градежна дозвола, истакнаа од СДСМ. Јорданов: Од СДСМ прашуваат зошто се работи

Иван Јорданов  гради набрзина, а потоа  дава изјави , сече ленти и снима филмови, ...