HomeМакедонијаНова пресметка. СДСМ и ВМРО ДПМНЕ бркаат се подлабоко во минатото на...

Нова пресметка. СДСМ и ВМРО ДПМНЕ бркаат се подлабоко во минатото на своите претседателски кандидати

Published on

Нова пресметка на јавноста денес и понудија СДСМ и ВМРО ДПМНЕ . Партиите бркаат се подлабоко во минатото на своите претседателски кандидати, па денес се огласија со прес конференции.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мирен изборен ден имаше Источниот регион до 17 часот

Источниот регион до 17 часот имаше мирен изборен ден, а гласачи се појавија со...

Сите маркети и други малопродажни места денес беа затворени, но некои компании работеа

Сите малопродажни маркети и други продажни места денес беа затворени и стриктно ја почитуваа...

Паркирање на срамот во Штип

Сите критики ги заслужуваат овие возачи кои агресивно ја уништуваат природата со нивните автомобили...