HomeМакедонија"Поплава" од хигиена во Кочани

“Поплава” од хигиена во Кочани

Published on

Центарот на Кочани повторно “поплавен” од смет.  Најновите фотографии од гледач на Тв Стар оставаат без коментар. Град кој го носи епитетот за еден од најчисите градови на истокот се дави во ѓубре.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мирен изборен ден имаше Источниот регион до 17 часот

Источниот регион до 17 часот имаше мирен изборен ден, а гласачи се појавија со...

Сите маркети и други малопродажни места денес беа затворени, но некои компании работеа

Сите малопродажни маркети и други продажни места денес беа затворени и стриктно ја почитуваа...

Паркирање на срамот во Штип

Сите критики ги заслужуваат овие возачи кои агресивно ја уништуваат природата со нивните автомобили...