HomeМакедонијаЕнормни нарачки за Бадниково лепче со паричка, баница и колачиња

Енормни нарачки за Бадниково лепче со паричка, баница и колачиња

Published on

Никогаш поголема не била побарувачката од штипјани за бадниковото лепче со паричка, баница и колачиња во пекарата Штипски сокак

За сопственикот Николче Малинов изненадување годинава е енормната побарувачка на Баница

Малинов не знае точно колкав број на нарачки примиле, но се работи за илјадници, а, причина за тоа мегудругото се и пристапните цени.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски пред парламентот наидовме на опљачкана држава и кримал на секаде

Наследивме опљачкана држава и кримаинал на секаде околу нас но за 30 дена од...

Угледниот професор Бранимир Јовановиќ алармира : за камати годишно плакаме повеке отколку за пензии и социјална помош

Постојат два загрижувачки индикатори поврзани со ребалансот на Буџетот за 2024 година што новата...

СДСМ повторно  поставува прашања за имотот на Јанушев и Тошковски

СДСМ  денес повторно поставува прашања за имото на Игор Јнаушев и Панче Тошковски. Првиот...